İyi Yazarlar
İyi Okurlar
Ankara
Bartın
İstanbul

Ömer Poyraz

İstanbul

İstanbul
İstanbul
İstanbul

Bulut Sever

İstanbul

İstanbul
İstanbul
İstanbul
İstanbul

Aa

İstanbul

İstanbul
İstanbul
İstanbul
İstanbul
Kırıkkale
Erzurum
İstanbul

Ali̇ Turan

İstanbul

İstanbul
Erzincan
Sakarya
Ankara
Yozgat
İstanbul

Ahmet Demi̇r

İstanbul

İstanbul
İstanbul
İstanbul
Ankara
Muharrem Morkoç yazdı, 38 kez açıldı, 2 kişi beğendi, 9 yorum yapıldı.
7 Ara '16 21:00
57 İslam Ülkesi̇ne Şi̇kayet Mektubu

Din düşmanlığı ve ahlak kalpazanlığı insanı öyle bir hale getirmiş ki, Tanzimat’tan beri bunu hep içimize çektik. Renkler bile önümüze cazibeli gelmeye başladı artık. İslam coğrafyasında akan oluk oluk kanın rengi beyaz oldu . Müslümanlar ‘’irticacı ‘’ yaftasıyla fişlenir hale gelip idam için en uygun zemin hazırlamanın derdine düştü. Dertliyiz evet, tesbihin taneleri dağıldı imame koptu. Hangi birine örnek verelim ki? Hukuksuz yargılamayı kendisine adet edinmiş ve uzun süre gözaltında tutulmaları eleştirip terör estirenler, yaklaşık 600 gündür hukuksuz şekilde zindanda tutulan Mısır’ın Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’yi görmezden gelerek hesabını veremeyecekleri bir insanlık suçu işlemektedir. Cuntacı El-Sisi’ye parmak sallayanın kolu kopuyor. Neler oluyor bize? Osmanlı Devleti’nde ticaret yapmak amacıyla Yavuz Sultan Selim’den izin alan Mısır’a ne oldu da önüne gelenin kolunu,bacağını koparıyor. Muhammed Mursi’yi unutmadık…

İslam’a açıkca hakaret eden kudurmuş köpek gibi saldıran Siyonizm bunu meslek haline getirip ekmek kapısına dönüştüren kimseye ehli cevaplar vermekte,kutsal belde de yapılan şeytan taşlama arasında zaman ve zemin dışında fark yoktur yoktur yoktur… Değerli bir hocamın sohbetine katıdıldığım esnada üzerinde durduğu konu aynen bu yakınmam ile alakalı idi. Neydi o muazzam söz: ‘’ Bu ülkede idam cezası geri gelecek diye bir kanun çıksa yahut devlet erkanından biri bu şekilde açıklama yapsa sırf İslam’da var diye reddedecek ve karşı çıkacak potansiyelde yobaz ve zina yapma yarışına girecek gözü küfür bürümüş ahlaksızlar var.’’ Biz Müslümanlar ne yazık ki bana dokunmayan yılan bin yaşasın safsatasıyla yılarca uyuduk ve uyutulduk. O yılan geldi soktu bizi. Ne melanettir ki zehiri gaflet veriyor bize.

Ey Libya! Üzerine ölü toprağı mı saçıldı? Ömer Muhtar nerede? Ey Felluca ayağa kalk! Ey yetim Filistin kır zincirlerini! Ey elleri böğründe yatan şaşkın Mısır aç gözlerini! Ey Afganistan uyan! Gözümün nuru Mekke haydi haykır! Ey Cezayir kimsesiz değilsin! Amerika koynunda yatan Irak,Suudi Arabistan? İsraile sürekli havlayan İran? Katar ? BAE? Avrupa’nın oyuncağı Mısır…Sahte kahramanlar! Ucuz kahramanlar…Kim bu İsrail? Kuran- Kerim’in ifadesiyle ‘’korkak’’ ,’’zayıf’’ ve ‘’zelil’’ insanlar topluluğudur. Dünya haritasına bakma zahmetine bile girmeyen tembel Müslümanlar, nokta şekline bürümüş jeolojisi bile olmayan sınırlarının Kabil’den beri kanla çizen İtrail’i 57 islam ülkesi birleşse tükürüğünde boğacak. Ama korkuyoruz. Dilim varmıyor ne yazık ki korkutuluyoruz vesselam.

Ey 57 İslam ülkesi! İsrail ,Batı’da iyi yetişmiş,paraya endeksli bir devlet ve paraya hükmeden bir güçlü Yahudilerin kuyruğu değil aynı zaman kalbimize sokulan kanser hücresidir. Uyanın artık! Yeryüzünde küfür tek millet oldu bizimkiler hala birbirini yemekle meşgul. Kürt-Türk, Sunni-Şia çatısması yıllardır kambur oldu sırtımızda. Küfür birleşip kendi terörlerine yardım edip destek çıkarken bizim İslam ülkelerine desteğimiz ve yardımımız ne zaman olacak? Bahreyn, Umman , Kuveyt,Fil Dişi Sahili ve şimdi sıra Yemen.Toprağın her zerresinde hakkı olan İslam ülkeleri artık ayağa kalkın. Ebabiller beklemeyin. Üzerinize düşen iman perdelerini aralayın . Hz. Mehdi (rad) beklentisi ne kazandıracak size? Mehdi geldiğinde yeni bir din mi getirecek ve yahut yeni bir kitap mı? Nedir bu hazıra konuculuk nedir bu tembellik, nedir bu gaflet nedir? Ey Musa bekleyen nankör Müslümanlar ,ey Şam’dan beyaz atlı kurtarıcı bekleyen tembel Müslüman kunbiiznillah(Allah’ın izniyle kalk)! Ey Hz.Peygamberin meth u sena ettiği Fatih’in torunları ecdadınızla gurur duyun ama onlarla kendinizi avutmayın. Silkelenme zamanı geldi. Miadımız doldu. Bu bir intibah çağrısıdır. Rezillikten daha rezil bir şey varsa o da o rezillikten nemalanmaktır yani faydalanmaktır.

Hakikatlerden bahsetmeyen cami imamları! Allah sizlerden de o postun hesabını soracak. Televizyon şaklabanları ve din tüccarları sizlere gelince; sizler İslam dinini kendi kabuğuna çekilmek suretiyle Ümmeti Muhammedi uyuttunuz, şiir okuyup halkı sadece ağlattınız. Allah sizden tek tek hesap soracak. Hud Suresinin varlığına o kadar çok seviniyorum ki o ayetin sıcaklığı ve azabı beni sevindiriyor ‘’Tek tek huzuruma geleceksiniz!’’. Peygamber efendimiz sahabesinin önünde mübarek ellerini birleştirerek ‘müslümanlar bir vucud gibidirler’ hadisini ümmete anlatmadınız. İsmailağa Cemaat Lideri Merhum Şehid Bayram Hoca’nın dediği gibi etrafta adam var diye bizi kandırmayın. Ya bu davanın arısı olacaksın ya da sineği olacaksın. Seçim senin! Arı olup tatlı şeylere konacaksın veya sinek olup necis yerlere konacaksın. Alem i islamı artık kaldırın veya kaldıralım ayağa. Rusya ‘ nın taktığı ‘hasta adam’’ lakabının hesabını soralım.

İçimiz ağlarken sayfalarca yazı yazmak istiyorum ama yazamıyorum. Görüyorum ama anlatamıyorum . Düşünce ve inanç özgürlüğünü peygambere hakaret kabul eden ve ‘’ Türkiye bir İncil ülkesidir ve öyle kalacaktır’’ diye ortadoğunun gayri meşru evlatlarına Türkiye’den neden cevap gelmiyor? Gezi olaylarında zulum 1453’de başladı diyen bu Bizansın kör torunlarına neden siper alınmıyor. Müslümanların otoritesi zayıfladı ve bunu fırsat bilen Siyonizm içimizdeki gaflet içinde olan köstebekleri ve satılmış bir çoklarını kullanarak artık niyetlerinin demokrasi ve insan hakları olmadığını haykırıyor. Öyle duruma geldik ki Kurani icaz ve belağatına iman ettim,ötesi yok! Diyen Arapların büyük şairlerin yanında talebe bile olamayacak durumdaki kimselerin Kuran’da hata vardır gibi söylemleri siyonizmin içimize ne kadar girdiğinin bir delilidir. İlahiyat fakülteleri adına utanç verici bir tablodur.

Sonuç olarak ;

Allahu Teala kalplerimize İslam yolunda zahmeti , meşekkati mihnet ve külfeti sevindirip bunların hepsini göz önüne alabilen dava erlerinden eylesin. Hakkı Hakk bilip zail olan batıla hizmet edenlerden eylemesin.

Ömrünü kula kulluk etmeyen ve yakın zamanda zorba güçler tarafından idam edilen Şehit Abdulkadir Molla’nın sözleriyle bitirmek istiyorum:

‘’SUÇUM ALLAH’TAN BAŞKASINA KULLUK ETMEMEKTİ. BİZE KULLUK EDİN DEDİLER BEN DE ASIN BENİ DEDİM’’

Ves’selam

Paylaşımı nasıl buldunuz?
Çok beğendim.
Beğendim.
İdare eder.
Beğenmedim.

Misafir

11 Ara '16 16:04

Misafir

Bu zamanda kuranı kerim iyi anlamak lazım toplumsal cokuse izin vermemek lazım bence ilk ogretımın ilk yılını okuma yazma ve vatandaşlık dersleri verilmeli

CEVAPLA
11 Ara '16 16:00

Misafir

Daha yazılacak cok Şey var ama ama işte önce içimizde ulkemızı düzeltelim herşey para degildir parayla Çok seylerı kapatıyorlar ama nereye kadar uzulmemek eldemı lutfen dogru okuyun dünyayı herşey biline durur saygılar daha cok Çok yazılır ama işte

CEVAPLA
11 Ara '16 15:55

Misafir

Kıbrıs harekatında bize ambargo uygulandı kim elını uzattı rahmetli kaddafı pekı ne yapıldı adamı linc ettiler kim yaptı kımleeer destek verdi biliyorsundur sanırım

CEVAPLA
Bunlar da ilginizi çekebilir..
Siz de Türkiye yazarı olmak ister misiniz?
Kaydol