İyi Yazarlar
İyi Okurlar
Ankara
İstanbul
İstanbul
İstanbul
İstanbul
Bursa
Erzincan

Bulut Sever

İstanbul

İstanbul

Onur Gündüz

İstanbul

İstanbul

Salman Döner

İstanbul

İstanbul

Sevdaşrn

İstanbul

İstanbul
Erzurum

Ahmet

Kayseri

Kayseri
Ankara

Atç

Eskişehir

Eskişehir

Meyzen Ruha

İstanbul

İstanbul
Ankara

Benay Özbent

İstanbul

İstanbul
İstanbul
Ankara
Eskişehir
Ankara
Balıkesir
İstanbul

Kader...

İzmir

İzmir
Bülent Kesler yazdı, 67 kez açıldı, 7 kişi beğendi, 5 yorum yapıldı.
8 Ara '15 20:00
Sonsuza Kadar

Hiçbir duygumu ertelemedim ben. Yaşayacağım hiçbir şeyi sonraya bırakmadım. Sonra diye bir şeyin olmadığını biliyorum çünkü. Hep yarına dair hayaller kurmak, gelmesi mümkün olmayacak zamanları beklemek benim işim değil. Aşk zamana meydan okur ama sen karşı koyamazsın ona. Orada durup öylece bekleyemezsin geleceği. Bir adım atmalısın, bir el uzatmalısın aşka doğru!

Aşkın anahtarı cesaret değil mi yar? Cesur olmak gerekmez mi bir sevdayı yaşamak, büyütmek için? Kaç gece bir sonraki günü düşünerek geçti. Neler yapacağız, neler yaşayacağız düşünsene! Her sabahı birlikte karşılamak var seninle. Gözünü açar açmaz ilk gördüğün şey ben olacağım ve sen benim yüzümde mutluluğu göreceksin. Bu kentin sokaklarında el ele dolaşabileceğiz. Girmediğimiz sokak kalmayacak. Bakışlara aldırmadan sokağın ortasında sarılıp öpebileceğim seni. Bir şarkıyı sözlerini bilmesek bile bağıra çağıra söyleyebileceğiz. Sonra bir filme gider, bir kitap okur, bir martının bir lokma simit kapabilmek için vapurların peşinden bıkmadan uçuşunu izleyebileceğiz. Paylaştığımız her an beynimize bir daha çıkmamak üzere kazınacak. Özleyeceğiz birbirimizi delicesine. Bir saati yalnız geçirsek, bir sonraki saati iki saatlik yaşayacağız.

Her an aşkı yaşıyoruz, her gün birbirimizi yeniden keşfediyoruz. Sana huzur vaat etmiyorum. Aşkta huzur arayan yanılır. Ben tutkunun, en koyu sevdanın sözcüğüyüm. Onlar adına konuşuyorum. Gözlerinin içine bakıp "Seni Seviyorum" demek istiyorum. Aşkın akışına kapılıp hiçbir kaygı duymadan gidebildiğim yere kadar gitmek istiyorum. Kokunu içime çekmek, teninin sıcaklığıyla irkilmek istiyorum. Yaşama senin adınla anlam katmak, mutluluğu bulmak ve bir daha kaybetmemek istiyorum.

Seni istiyorum ey yar! Canıma bir can daha katmak için, ruhumun yalnızlığına, yüreğimin acısına son vermek için, daha mavi bir deniz, daha mavi bir gökyüzü, daha mavi bir sevda için... Seni İstiyorum, Yarın, Öbür Gün, Öbür Hafta, Öbür Ay, Öbür Yıl. Ömrümün geri kalanında seni istiyorum…

Paylaşımı nasıl buldunuz?
Çok beğendim.
Beğendim.
İdare eder.
Beğenmedim.

Misafir

08 Ara '15 23:21

çok güzel bir yazı olmuş

CEVAPLA
08 Ara '15 23:04

Çok teşekkür ederim.

CEVAPLA
08 Ara '15 22:35

Tebrik ederim.

CEVAPLA
Bunlar da ilginizi çekebilir..
Siz de Türkiye yazarı olmak ister misiniz?
Kaydol