Türkiye Aktivitesi
551 ziyaret
1 online
Fox Mulder
Hakkında henüz bir şey yazmadı.

Türkiye Puanı

235 puan Mavi Kalem

Derecesi

53 [Toplam 1626 kişi]

Türkiye
Tümü(1)
Pinledikleri(0)
Fox Mulder yazdı, 7 misafir olmak üzere 10 kişi beğendi, 6 yorum yapıldı.
29 Mar 15 04:00

Fox Mulder

Puan: 235

Domuz Gribi ve Kimyasal Spreyleme (Chemtraıls)

Bugünlerde 30 vatandaşımızın öldüğü domuz gribi yeniden ortaya çıktı. Domuz gribi, A(H1N1) tipi virüsten kaynaklanan ilk olarak Amerika’da ortaya çıkan viral bir hastalıktır.

Bu virüse " domuz gribi" denmesinin sebebi, domuzlar arasında görülen grip virüslerine çok benzediğinin gösterilmiş olmasıdır. Bu yeni virüs insan, domuz ve kuş virüslerinin bir karışımıdır.

Normal gribin belirtilerine ek olarak mide bulantısı, kusma, karın ağrısı da görülebilmektedir.

Bu hastalık neden bir anda ve tüm Türkiye’de ortaya çıktı?

Domuz gribi çıkmadan birkaç gün önce birçok şehrimizde gökyüzünde çeşitli olaylar gözlemlendi. Bunlar geçmişte de çok sık karşılaştığımız kimyasal spreyleme saldırısıdır.

Nedir bu kimyasal spreyleme?

Kimyasal spreyleyeme, 1990 yılından itibaren tüm dünyada Alüminyum, Stronsiyum, Baryum ve Kükürt Dioksit karışımı, insanların kısırlaşması, daha kolay hastalıklara yakalanması ve daha çok ilaç tüketmesi için havadan uygulanan nükleer silahtır.

Gökyüzüne baktığımızda kimi zaman uçakların arkasında bıraktıkları izlerin uzun süre kaldığını görürüz. İşte bunlar kimyasal spreyleme sonucu oluşan toksiklerdir. Toksiklerin içinde sağlığımızı ve çevreyi olumsuz etkileyen ağır metaller ve toksik patojenler bulunmaktadır.

Kimyasal spreylemenin komplo teorisi olduğunu iddia edenlere bir not Eski NSA ajanı günümüzün deşifrecisi Edward Snowden da Kimyasal Spreyleme için Amerikan Hükümeti’ nin Monsanto firması ile anlaştığını açıklamıştır.

Soluduğumuz havada ağır metallerin olmasının zararları nelerdir?

Kimyasal partiküller insanın beynine zarar verir. Son dönemde Alzheimer vakalarındaki artışın en önemli nedeni ağır metallere maruz kalmış beyindir. Zihinsel aktivitelerde azalma, hafıza kaybı, unutkanlık, nefes darlığı, kanser oluşumu gibi etkileri de vardır.

Buna ek olarak kimyasal maddeye maruz kalmış beyin istendiği gibi yönlendirilmeye, etki altına alınmaya müsaittir. Buna mıknatıs etkisi de diyebiliriz.

Tüm bunların yanından doğada hayvanların ölümüne, ağaçların kurutularak daha kolay yanar hale gelmesine, yeryüzünde oksijenin azalmasına, neden olmaktadır.

Neden kimyasal spreyleme yapılıyor?

•Atmosferde HAARP sinyallerini yansıtacak metaller bırakmak

•Bazı hastalıkların yaygınlaşmasını sağlamak, insanların bağışıklık sistemini çökertmek

•Sel baskınları gibi iklim faaliyetlerini, doğal afetleri oluşturmak

•Tarımsal verimliliği düşürmek

•İsteksizlik, mutsuzluk, kolay yönlendirme gibi insanları psikolojik olarak etkilemek için kimyasallar havaya salınmaktadır.

İnsan ırkı neden yok edilmek isteniyor?

Dünyayı yöneten baronların sözcüsü Bertrand Russel, “Kaşık Düşmanı” ya da “Fazladan yemeğe ortak olanlar” olarak adlandırdıkları istenmeyen, kusurlu, düşük ırklardan oluşan, zayıf insanların kendi ırklarına zarar verdiğini düşünmektedir.

Bu amaçla J.P. Morgan, Rockefeller, Bush gibi ailelerin desteğiyle 1904 yılında “Soyarıtımı Cemiyeti” kurulmuş, zayıf ırkların kısırlaştırılıp yok edilerek insan ırkının dünya nüfusunun 500 milyonda sabitlenmesi hedeflenmiştir. Onlara göre zayıf ırklar dünya kaynaklarını tüketmekte bu nedenle yok edilmeleri gerekmektedir.

Paylaşımı nasıl buldunuz?
Çok beğendim.
Beğendim.
İdare eder.
Beğenmedim.
06 Nis 22:08

Fox Mulder

Puan: 235

İster Komplo Teorisi deyin ister başka bir şey. CIA ajanı bile Biyolojik saldırılarla ilgili deşifre yapıyor. Ayrıca TRT 1'de yayınlanan Milat dizisinde bu konu da geçiyor.

31 Mar 18:04

Komplo teoriler zincirleri olmuş ya bu. İlluminatinin gözü nerede? Gerçi o bizi izliyordur ama biz onu göremiyoruzdur. Hatta bu yazıdaki i harfleri de üçgen çıkarıyor ortaya, illuminati üçgeni :)